Ляшко: «Для того, щоб прийняти зміни до Конституції, треба 300 голосів»

Ляшко: «Для того, щоб прийняти зміни до Конституції, треба 300 голосів» Через шалений спротив у парламенті лідер Радикальної партії Олег Ляшко добиватиметься ухвалення змін до Конституції про аграрний устрій країни.

На цьому політик наголосив в ефірі телеканалу «Newsone». Він переконаний, що українська земля повинна належати тільки українцям.

«Ми єдині, хто почав процес визнання фермерів господарями на землі на рівні Конституції. До цього часу ні Порошенко, ні інші Президенти цього не зробили. Наша земля – це найбільше багатство. Як Арабським Еміратам Бог дав нафту, так Україні Бог дав землю. І ми можемо на ній заробляти. Натомість нинішня влада на догоду міжнародним глитаям хоче запровадити ринок землі. Куплять її міжнародні транснаціональні корпорації, а не українські селяни, в яких грошей немає. Тому я хочу записати в Конституції, що основою аграрного устрою держави є фермерські господарства, щоб ніхто в українців не забрав землю. Це як Декларація про державну незалежність та суверенітет України, це як Декларація проти рабства в США, це наша Декларація про захист українських селян», - підкреслив Ляшко.

Лідер РПЛ прогнозує, що його змінам до Конституції буде чинитися шалений опір в парламенті.

«Для того, щоб прийняти зміни до Конституції, треба 300 голосів депутатів. Але я розумію, що їх може не набратися, бо в парламенті сидять лобісти транснаціональних корпорацій. Їхнє завдання – не добробут людей, а концентрація сотень тисяч гектарів землі в руках олігархів для перепродажу. Вони чинитимуть шалений спротив нашим змінам. Але ми почали цей процес і нас не зупинити. Як не можливо зупинити Дніпро, так не можливо зупинити Ляшка і нашу боротьбу за інтереси українського селянина!», - наголосив народний депутат.

Разом зі змінами до Конституції про аграрний устрій Олег Ляшко вимагає ухвалити низку законопроектів на підтримку фермерства, що на його думку, дасть можливість підняти економіку країни.

«У Польщі – півтора мільйона фермерських господарств. Минулого року країна продала продукції на 30 мільярдів євро, натомість Україна – в десять разів менше, на 3 мільярди доларів. Ми можемо заробляти на нашій землі в сотні разів більше. Для цього має бути правильна аграрна політика: дотації на тваринництво, підтримка сільськогосподарського машинобудування, сімейних ферм, агропереробки, а також пільги для фермерів. Це дасть можливість збирати щороку 100 мільйонів тонн зерна, а не 40-50 мільйонів тонн, як сьогодні. Тоді до українського Президента стоятимуть черги із прем’єрів, президентів і королів інших держав, бо Україна зароблятиме і буде сильною!», - підсумував Ляшко.
Добавить комментарий