У Бердичеві радикали відкрили громадську приймальню

У Бердичеві радикали відкрили громадську приймальню 17 липня, у Бердичеві відкрили громадську приймальню Бердичівської районної та міської організацій політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка".

Тепер жителі Бердичівського району та міста зможуть звернутися зі своїми проблемами до команди місцевого осередку партії або передати особисте звернення до Лідера партії Олега Ляшка.

Приймальню відкрили голова Бердичівської міської організації Радикальної партії, депутат обласної ради - Павло Чернявський та голова Житомирської обласної організації РПЛ - Юрій Забела. На заході були присутні члени партії та мешканці міста, які зацікавлено знайомилися з партійними матеріалами.

Після традиційного урочистого перерізання червоної стрічки, Павло Чернявський озвучив першочергові завдання, які має виконати команда Бердичівського осередку партії: «Відкриття громадської приймальні партії та її систематична робота організована саме для місцевих мешканців, щоб допомагати вирішувати їх повсякденні проблеми. Тепер ми маємо налагодити роботу приймальні, аби люди відчували результати роботи», - підкреслив він.

Юрій Забела, привітав бердичівських радикалів із «новосіллям» і побажав однопартійцям максимум задоволення від роботи, результатом якої стануть нові звершення та здобутки: «Я сподіваюсь, що цей офіс стане місцем довіри та вільного спілкування на рівних: громадян з партійними представниками».

Користуючись нагодою, очільник організації поспілкувався з місцевими мешканцями та вислухав їхні проблеми.

Для всіх, хто потребує допомоги або просто бажає ознайомитися з діяльністю партії, громадська приймальня Бердичівської міської та районної організацій політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка" працює за адресою: м. Бердичів, пл. Європейська, 6.

Графік роботи: з 09.00 до 17.30, без вихідних
Добавить комментарий