Олег Ляшко: Українцям немає на кого покладатися, крім на самих себе

Олег Ляшко: Українцям немає на кого покладатися, крім на самих себе Олег Ляшко розкритикував риторику Президента США під час зустрічі із Президентом Росії.

Політик переконаний, дружнє спілкування Дональда Трампа із Володимиром Путіним, який веде війну в Україні, є неприпустимим.

«Трамп у Хельсінкі дуже розчарував! Виправдання російської агресії, ігнорування теми Криму, політв‘язнів, дифирамби тирану - все це дуже недостойно статусу американського президента», - написав на своїй сторінці у Facebook лідер РПЛ.
Народний депутат наголосив на тому, що українцям не варто сподіватися на підтримку західних партнерів.
«Результати зустрічі Трампа-Путіна вкотре доводять очевидну істину, яку я постійно доношу: нам, українцям, немає на кого покладатися, крім на самих себе. Наша велика нація і наша країна не повинна бути заручницею змов великих держав, як у 20 столітті, які без нас розмінюють і вирішують нашу долю», - зазначив Ляшко.

Лідер РПЛ пропонує розвивати власну економіку і ставати важливим гравцем на міжнародній арені, а не чекати на чиюсь допомогу.

«Нам треба бути неймовірно сильними, щоб протистояти змовам і вижити! Ключ до нашого успіху і перемоги - сильна національна економіка і достойний рівень життя людей. За це і борюся!», - підкреслив політик.

Раніше Олег Ляшко заявив, що Україна має право почати процес відновлення ядерної зброї, адже держави-підписанти не виконують умови Будапештського меморандуму.

Політик також жорстко відреагував на корупційні схеми, завдяки яким країни Євросоюзу отримують наш ліс-кругляк.
Добавить комментарий