В Житомирі планується 3-й Космічний напівмарафон, присвячений пам’яті Леоніда Каденюка

В Житомирі планується 3-й Космічний напівмарафон,  присвячений пам’яті Леоніда Каденюка 9 вересня 2018 на день Житомира сплановано 3-й Космічний напівмарафон, присвячений пам’яті першого астронавта незалежної України Леоніда Каденюка, який пішов з життя взимку 2018 року.

Головним спонсором житомирського напівмарафону стане компанія «Нова пошта». Про це 13 липня під час брифінгу заявив мер Житомира Сергій Сухомлин та співзасновниця компанії «Нова пошта» Інна Поперешнюк.

«З кожним роком ця подія привертає увагу все більше і більше людей. У минулому році було близько 3000 учасників з усієї України. Я вдячний і Житомиру, і всій Україні за те, що вони підтримали Космічний напівмарафон в нашому місті. Більше людей стали займатися цим видом спорту і отримувати від цього задоволення, піклуватися про своє здоров'я в тому числі. У нас є дійсно приємна новина – в цьому році ми отримуємо серйозного партнера з роботою на далеку перспективу. Це компанія «Нова пошта». Бренд «Нової пошти» дасть нам можливість залучити кілька тисяч житомирян та інших учасників, які будуть приїжджати з інших куточків України. Ну і вийти на набагато вищий рівень. І з часом, думаю, вийдемо на міжнародний рівень», - сказав мер Житомира Сергій Сухомлин.

В Житомирі планується 3-й Космічний напівмарафон,  присвячений пам’яті Леоніда Каденюка «Ми проводили марафон в п'яти містах – це наші гран-прі. Це Полтава, Суми, Чернігів, Черкаси, а потім додали Миколаїв. Зараз – спасибі Сергію за запрошення і за те, що ми додаємо шосте місто до своїх напівмарафонів. Це перший Космічний напівмарафон «Нова пошта», який названий нашим брендом. Наші марафони зарекомендували себе вже по всій країні, це гарна якість проведення, це хороша траса, шикарні умови, як для спортсменів, так і для початківців-бігунів. Крім цього, ми ще проводимо найбільший марафон в місті Києві, який збирає понад 11 тисяч спортсменів, це професіонали і любителі з усього світу. Завдяки тому, що ви проводили космічний марафон вже третій рік поспіль, ми сподіваємося в цьому році зібрати ще більше учасників, ми хочемо запустити PR-кампанію, хочемо розповідати про це всій країні і запросити сюди спортсменів не тільки з України, алей з інших країн», - сказала співзасновниця компанії «Нова пошта» Інна Поперешнюк.

В Житомирі планується 3-й Космічний напівмарафон,  присвячений пам’яті Леоніда Каденюка
Добавить комментарий