У Житомирі правоохоронці провели обшуки у гральних закладах, вилучивши 55 комп’ютерів

У Житомирі правоохоронці провели обшуки у гральних закладах, вилучивши 55 комп’ютерів У Житомирі припинено незаконну діяльність трьох гральних закладів.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області: «У вівторок, 19 червня 2018 року, Житомирською місцевою прокуратурою спільно з працівниками Житомирського відділу поліції ГУНП в області у ході здійснення оперативних слідчих (розшукових) дій проведено санкціоновані обшуки у місцях організації гральних закладів, які функціонували, зокрема, під вивісками «Космолот» та «Лото Маркет». Під час обшуків у трьох нежитлових приміщеннях, що по вул. Івана Сльоти, Вітрука та Леха Качинського у місті Житомирі, виявлено та вилучено 55 системних блоків з програмним забезпеченням, 15 флеш-накопичувачів, 17 ігрових карт, відеореєстратор, журнали із чорновими записами та інші документи, які, ймовірно, підтверджують незаконну діяльність гральних закладів».

Вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно та проведення відповідних експертних досліджень, встановлюються обставини і особи, причетні до організації забороненої діяльності.
Добавить комментарий