На Житомирщині перевізника за перевантаження фури оштрафовано на рекордну суму

На Житомирщині перевізника за перевантаження фури оштрафовано  на рекордну суму  У Житомирській області компанія-перевізник отримала рекордний штраф за порушення вагових параметрів вантажівки.

Про це 20 червня повідомила прес-служба Житомирської ОДА: «Саме перевантажені автомобілі є однією з основних причин руйнування доріг. Тому за вагою великогабаритного транспорту на Житомирщині особливий контроль. Авто зупинили 11 червня на 86 км автодороги М–06 Київ – Чоп. Водій авто марки DAF з напівпричепом PACTON перевозив з Житомира до Дніпра металобурхт».

Під час зупинки та зважування авто встановили порушення транспортного законодавства України в частині дотримання вагових параметрів. Загальна вага автопоїзда склала 52,90 тон. Із такою вагою водій збирався їхати 622 км автомобільними дорогами загального користування. За результатами перевірки компанії-перевізнику «впаяли» рекордний штраф - 6 624,3 євро.

Працівники «Укртрансбезпеки» нараховують плату за проїзд великовагових або великогабаритних авто у євро. Штраф у євро виписується у випадках, якщо повна маса перевищує 40 тон, ще є осьові навантаження. Якщо один із цих параметрів порушений – нарахування робиться у євро. Чим далі відстань і більше навантаження, тим більшим буде штраф.

Нині Житомирська ОДА вже визначили чотири майданчики, де будуть розміщені ваги для великогабаритного транспорту.
Добавить комментарий