На Житомирському військовому кладовищі родини загиблих висадять алею

На Житомирському військовому кладовищі родини загиблих  висадять алею  8 червня родини загиблих в АТО на сході України висадять алею дерев на Житомирському військовому кладовищі.

Про це стало відомо 5 червня під час обговорення місця встановлення монументу на честь воїнів російсько-української війни. Родичі загиблих звернулись із такою пропозицією до місцевої влади, яка виріила допомогти у вирішенні цього питання.

«Спочатку була пропозиція, що вони будуть висаджувати маленькі саджанці, і щоб міська рада знайшла саме сквер, де можна висадити цю алею. Ми два місяці були в пошуках земельної ділянки. В нас є 53 родини загиблих, і ми свідомі того, що потрібно посадити дерева, які виростуть. Шукали дуже довго і прийшли до того, що це буде військове кладовище. Висадимо дуби. Таке рішення ухвалив депутатський корпус. Це не будуть маленькі саджанці, а вже по чотири з половиною, по п’ять метрів дерева. Це все відбудеться в 10 годин ранку у п’ятницю на військовому кладовищі. Матері і дружини загиблих будуть висаджувати дерева», - заявила секретар міськради Наталія Чиж.
Добавить комментарий