Виставка «Сім картин на сьомому небі»

Виставка «Сім картин на сьомому небі» 26 березня в Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбулось відкриття художньої виставки Григорія Федоренко «Сім картин на сьомому небі». Григорій Федоренко, випускник Житомирського держаного університету імені Івана Франка, вільний художник, привіз сім картин, написаних в напрямку онтоарт, сучасному мистецтву індивідуального бачення.
«Якщо ти сьогодні захочеш малювати картини – цього не вийде. На заваді цьому стануть ряд технічних причин: відсутність полотен, підставки, матеріалу для малювання. Та це все нічого, адже якщо сильне бажання, то й малювати можна на стінах» - розповідає художник Григорій Федоренко.
Художник стверджує, що картина – це композиція, а завдання художника – надихати. Для цього творцю полотен необхідно мати власну ідею, яка буде подобатись йому самому, а також оточуючим.
На мистецькій виставці Дар’я Родницька зачитала свою лірику, а гурт «Разом ліпше» представив публіці свої музичні твори.
Виставка «Сім картин на сьомому небі» працює у будні з 9.00 до 18.00 у 702 аудиторії навчально-наукового інституту філології та журналістики ЖДУ ім. І. Франка.
Добавить комментарий