У Житомирі виступили ансамблі та оркестри коледжу культури і мистецтв імені Огієнка

У Житомирі виступили ансамблі та оркестри коледжу культури і мистецтв імені Огієнка 23 березня у приміщенні Міського Палацу культури відбулась друга частина звітного концерту студентів Житомирського коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка відділу духових і ударних інструментів. У першій частині звітного концерту студенти 1-4 курсів представили свої сольні номери. У другій частині концерту студенти спеціальності «Народна художня творчість» виступили ансамблями та оркестрами.
«Музика посідає значне місце у моєму житті. Уже з шостого класу я знала, що буду вступати саме до коледжу культури і мистецтв. Так склалось, що я обрала грати на саксофоні, тому що від його звуків у мене мурахи по шкірі та волосся стає дибки. Навчатись у коледжі для мене дійсно щастя» - сказала студентка коледжу культури і мистецтв, саксофоністка Марина Климчук.
Студенти та викладачі коледжу кожного року наприкінці березня проводять звітний концерт окремих відділів та спеціальностей, а звітний концерт усього коледжу відбувається у травні.
Добавить комментарий