Перший учнівський кінофестиваль Житомира

Перший  учнівський  кінофестиваль Житомира Патріотичне та естетичне виховання дітей - основна мета першого Житомирського Учнівського Кінофестивалю «ЖУК», який стартував у місті. У конкурсі приймуть участь учні двадцяти двох шкіл Житомира, а після визначення переможців буде проведена церемонія нагородження.
«Молоді люди знімуть свої фільми, зможуть отримати свої нагороди по різним номінаціям, яких буде приблизно 14-15, і ми будемо відзначати кращих акторів, кращий сценарій, кращий фільм року, а також різні технічні нагороди, які будуть даватись дітям. Наша ціль - почати це саме в школах це робити, це шкільний кінофестиваль, якщо ми побачимо, що це викличе такий захват і зворотну реакцію від самих дітей, то можливо далі будемо все це розширяти» - заявив організатор першого Житомирського Учнівського Кінофестивалю «ЖУК» Богдан Яремчук.
Організатори кінофестивалю сподіваються, що до кінця березня учні житомирських шкіл повинні відзняти свої тематичні короткометражки, і конкурсне журі визначить кращі роботи. Церемонія нагородження буде проведена у квітні 2015-го року.
Добавить комментарий