Радикали привітали іршанців із Днем селища

Радикали привітали іршанців із Днем селища Як завжди, у другу суботу липня, 14 липня, іршанці відсвяткували День селища.

До свята готувалися серйозно: велика сцена, оформлення, музичні виступи артистів, дитячі атракціони. Привітати мешканців Іршанська приїхав голова Житомирської обласної організації РПЛ Юрій Забела. Зі сцени він зазначив: «Нинішнє свято об’єднало всіх присутніх в одну велику родину. Хочеться побажати, щоб у кожному домі лунав дитячий сміх, панувало щастя і благополуччя, а сам Іршанськ завжди був цікавим, квітучим і красивим селищем, де життя кожної людини та родини наповнюватиметься радістю, надією на краще».

Голова обласної парторганізації РПЛ подарував для Іршанського НВК «Гімназія-ДНЗ» професійне музичне обладнання для проведення святкових заходів, а голові ради ветеранів Валерію Лялєнку було надана фінансову допомогу.

Радикали привітали іршанців із Днем селища До вітального слова долучився депутат Житомирської облради від РПЛ Олександр Яковчук: «Я хотів б побажати селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту. Такі свята дають надію на краще життя і спонукають людей вірити в себе і у свої можливості».

У цей день присутніх пригощали польовою кашею, смачними пирогами, артисти та музичні колективи розважали місцевих мешканців, працював дитячий майданчик.

Радикали привітали іршанців із Днем селища
Добавить комментарий