Металева скульптура «Дівчина-весна» вдарила струмом житомирянина

Металева скульптура «Дівчина-весна» вдарила струмом житомирянина 9 липня бригада КП «Електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» провела ізоляцію місця витоку електроструму в кованій скульптурі «Дівчина-весна», яка напередодні вдарила струмом житомирянина.

Начальник управління комунального господарства Житомирської міської ради Олександр Марцун прокоментував ситуацію: «Справа в тому, що цей об’єкт – подарунок місту: проводився фестиваль ковалів, і після закінчення фестивалю нам подарували цей об’єкт. Тому до його виготовлення абсолютно жодне комунальне підприємство або інше підприємство міста не має стосунку. На жаль, так трапилося, що при монтажі ці самі ковалі пошкодили ізоляцію, а може, вона за період експлуатації пошкодилась. Швидше за все, вона була пошкоджена саме на початку. І був дійсно виклик на наш міський інформаційний центр, виїжджало наше комунальне підприємство «Міськсвітло». Вони перевірили цей об’єкт і з’ясували, що є витік електроструму якраз безпосередньо на цей об’єкт. Бригада виконала ізолювання цього місця, де був виток електроструму, і планується, що на цьому тижні вони додатково виконають заземлення самої металевої фігури. Скульптура «Дівчина-весна» не перебуває на балансі жодного з комунальних підприємств. Вона нікому не передавалась на баланс, абсолютно».

Нагадуємо: 8 липня у сквері на початку вулиці Покровської городянин отримав удар електрострумом, сівши на лавочку, яка розташована біля кованої скульптури «Дівчина-весна».
Добавить комментарий