Робота у Польщі для українських медсестер з одночасним навчанням

Робота у Польщі  для українських медсестер з одночасним навчанням Фонд розвитку Центрально-Східної Європи запровадив проект та пропонує медсестрам і медбратам з України роботу з одночасним навчанням у Польщі.

«Шукаємо людей віком до 30 років, але розглянемо кандидатури і старшого віку, зацікавлених роботою та навчанням у Польщі, а саме у Люблінському воєводстві. Обов'язковим документом, який надає можливість участі у проекті, є диплом молодшого спеціаліста або бакалавра факультету «Сестринська справа» або «Фельдшер» українського навчального закладу разом з додатком, що описує програму закінченої освіти. Працевлаштування в одній із лікарень Люблінського воєводства. Знання польської мови при працевлаштуванні не є обов’язковим! Навчання сестринської справи в університеті м. Любліна та отримання Європейського диплому бакалавра та магістра» - про таке йде мова в інформації. .

Проект є поетапним. На першому етапі відбувається працевлаштування в лікарні в якості санітара, що займається прибиранням. Випробувальний період 3 місяці, інтенсивний курс польської мови. Початок навчання в університеті. Під час випробувального терміну проводиться інтенсивний мовний курс, в тому числі у сфері медичної спеціалізованої лексики, пізніше мовні курси будуть також і на базі університету.

На другому етапі відбувається отримання державного дозволу на працевлаштування і перебування в Польщі. Допомога пацієнтам в якості санітара. Завершення навчання та отримання Європейського диплому бакалавра або магістра через 2 роки від початку навчання.
Наступний етап - відпрацювання в лікарні протягом трьох років на посаді медсестри після надання лікарні диплому про закінчення університету.

Інформацію про проект можете отримати за номером телефону+380961227255.
Добавить комментарий