У чотирьох школярів з Житомирської області виявили гепатит А

У чотирьох школярів з Житомирської області виявили гепатит А Державна санітарно-епідеміологічна служба України повідомляє про спалах вірусного гепатиту А, що виник серед школярів загальноосвітньої школи села Садки Житомирської області. Інфекційне захворювання виявили у 4 дітей віком до 15 років.
Про це повідомляє прес-служба Державної санітарно-епідеміологічної служби України: «Усіх постраждалих із попереднім діагнозом «Вірусний гепатит А» було госпіталізовано до інфекційного відділення дитячої обласної клінічної лікарні. Медична допомога надається в необхідному обсязі».
З метою встановлення причин виникнення спалаху та його ліквідації працівниками Держсанепідслужби проведено санітарно-епідеміологічне обстеження в осередку захворювання. Для лабораторних досліджень відібрано змиви з об’єктів навколишнього середовища, проби харчових продуктів та питної води, обстежено контактних осіб, дослідження тривають. У осередках захворювань проведено заключну дезінфекцію, за контактними встановлено медичне спостереження.
Добавить комментарий