Олег Ляшко: «Українські заводи повинні робити щороку 1500 комбайнів, а не 15»

Олег Ляшко: «Українські заводи повинні робити щороку 1500 комбайнів, а не 15» Українські підприємства мають виготовляти не 15, а 1500 комбайнів щороку.

Про таке заявив Олег Ляшко на Херсонському машинобудівному заводі. Підприємство спеціалізується на виробництві складної сільськогосподарської техніки. Проте за останні 2 роки потужності його завантажені лише на 15%, бо немає державної підтримки. Лідер РПЛ пообіцяв вибити 300 мільйонів гривень з держбюджету на херсонські комбайни.

«Уявляєте: на 45-мільйону країну – 14 українських комбайнів! Такі заводи повинні робити по 1500 комбайнів щороку. І хтось мені після цього буде розповідати, що не потрібно підтримувати вітчизняного виробника? Ми кістками ляжемо, але будемо добиватися держзамовлення на цей завод, щоб 300 мільйонів гривень пішли на херсонські комбайни!», - наголосив Ляшко.
Керівник підприємства Олександр Олійник подякував політику за це та запевнив, що на виробництві зможуть освоїти виділені кошти.

«При держпідтримці ми можемо спокійно за 5 років вийти на виготовлення 500 комбайнів щорічно. Крім того, ми стільки техніки виготовлятимемо – це стоп-кран для тих, хто торгує такими же комбайнами, щоб вони не задирали ціни. А різниця у ціні з нашим комбайном доходить до 45-50 тисяч євро», - підкреслив директор заводу.

Пільгові кредити, знижені податки, нові ринки збуту, державні замовлення та всебічна підтримка – план Олега Ляшка із відновлення вітчизняного машинобудування.

«Нам треба, щоб на українських полях їздили ось такі херсонські комбайни, які нічим не гірші за імпортні. Головне – що вони створені в Україні, руками українців. Влада не знає, де брати кошти на підвищення зарплат і пенсій. Ось – з херсонського комбайну. Чим більше українських комбайнів – тим вищі будуть зарплати і пенсії. Ми будемо добиватися, щоб у бюджеті були передбачені кошти на програму розвитку машинобудування та фермерства, щоб фермери могли купувати сільськогосподарську техніку», - підсумував лідер РПЛ.
Добавить комментарий