САД про проблеми житомирських дорожників та борги перед ними

САД про проблеми житомирських дорожників та борги перед ними  26 червня в приміщенні Служби автомобільних доріг у Житомирській області відбувся брифінг.

Перший заступник начальника САД Сергій Заїка під час зустрічі з журналістами заявив: «Всі ви знаєте про події, які відбулися у нас вчора на трасі Київ-Чоп, що працівникам облавтодору не виплачено зарплату. Хочу наголосити на тому, що Служба автодоріг має договір з облавтодором, всі роботи, які він виконує, приймаються вчасно, і оплата також здійснюється вчасно. Протягом січня-червня загальна сума, яка була сплачена облавтодору, становить 46 млн 283 тис. грн. Служба автодоріг не має ніякого права втручатись у фінансово-господарську діяльність підрядних організацій. Це питання по заробітній платі вчора було підняте не до нас, це питання було до директора облавтодора. Всі роботи, які вони виконували з початку року, всі були Службою автодоріг прийняті і оплачені в повному обсязі».

Проте, коли робітникам буде виплачено зарплату, перший заступник начальника САД так і не зміг відповісти: «Я не володіє такою інформацією. У нас немає інформації про те, чи людям пообіцяли, що виплатять ту зарплату, яку їм боргують. Впливу на них у нас немає».

Нагадуємо: зранку 25 червня дорожники заблокували на кілька годин трасу Київ- Чоп у Пулинському районі, протестуючи проти заборгованості перед працівниками райавтодорів.
Добавить комментарий