Військова прокуратура про обшуки на Житомирському бронетанковому

Військова прокуратура про  обшуки на Житомирському бронетанковому Військова прокуратура Житомирського гарнізону Центрального регіону України здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом розтрати службовими особами ДП «Житомирський бронетанковий завод» державних коштів із зловживанням службовим становищем.

Про таке 22 червня повідомила прес-служба військової прокуратури: «Вказані кошти надійшли до держпідприємства на виконання контракту з державного оборонного замовлення по ремонту бойових машин піхоти. Кримінальне провадження відкрито за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України, досудове розслідування у якому здійснюють слідчі Головного управління національної поліції України в Житомирській області».

22 червня 2018 року прокурори та слідчі за оперативного супроводу головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ із залученням співробітників департаменту внутрішньої безпеки Державного концерну «Укроборонпром», спеціаліста Київського науково-дослідного інституту судових експертиз провели низку обшуків складських та офісних приміщен вказаного підприємства.

В ході обшуків виявлено гусеничні комплекти, поставлені ТОВ «Науково-виробнича компанія «Нова» та документи щодо їх поставки.

«Нагальність даного питання зумовлено необхідністю перевірки отриманої в ході досудового розслідування інформації щодо поставлених державному підприємству ТОВ «НВК НОВА» під виглядом «нових» гусеничних комплектів до бойових машин піхоти, які, за даними слідства, раніше перебували у використанні, та ринкова вартість яких відповідно нижча, ніж передбачено договором. Крім цього, одночасно проведено 5 обшуків у м. Житомирі та Харкові, зокрема, за місцем знаходження виробничих потужностей ТОВ «НВК НОВА», а також за місцем проживання його керівників», - поінформувала прес-служба.

За результатами отриманих в ході обшуків фактичних даних до слідчого судді подано клопотання про призначення відповідної комплексної товарознавчої експертизи та експертизи металів і сплавів для встановлення категорійності гусеничних комплектів, їх відповідність встановленим параметрам, якості сталі та ринковій вартості. Досудове розслідування триває.
Добавить комментарий