Олег Ляшко про розвиток АПК на Житомирщині

Олег Ляшко про розвиток АПК на Житомирщині Україна повинна дбати про своїх селян, як Швейцарія чи Нова Зеландія про своїх.

Таку заяву зробив лідер Радикальної партії України Олег Ляшко, відвідавши ферму у селі Городище Житомирської області, де тримають майже 3000 корів.

На зустрічі із фермерами політик заявив: «Така краса має бути в кожному українському селі, бо корова – це добробут, заробіток, можливість годувати дітей і сильна економіка країни. Корова – це ключ до нашої сили, який всі шукають і не бачать, наша національна ідея. В цих телятках – майбутнє України! Нам пропонують торгувати землею замість того, щоб відновлювати тваринництво, сільське господарство та агропереробку. Для латифундій і транснаціональних корпорацій, які куплять нашу землю, головне – це швидкий заробіток. А селяни і далі будуть бідними».

Лідер РПЛ переконаний, щоб відродити село, потрібно розвивати тваринництво і сільське господарство: «Наша політика: це державні програми відновлення тваринництва, робочі місця в селі, можливість продати свою продукцію, а не пальмову олію чи імпортну бодягу. Ми добиваємся, щоб за державні кошти селянам встановлювали доїльні апарати, холодильні установки, давали дешеві кредити. Тому що земля продається раз, а тваринництво – це завжди дохід і гідне життя українців. Чому Швейцарія, Нова Зеландія та інші країні на сільському господарстві стали багатими? Бо вони роблять все, щоб була робота в селі, а нам кажуть продавати землю. Ми не дамо продавати землю і пустити українців по світу!».
Добавить комментарий