Селяни Житомирщини можуть отримати 1 млн грн за доїльні апарати

Селяни Житомирщини можуть отримати 1 млн грн за доїльні апарати До кінця червня 149 домогосподарствам Житомирської області, які утримуюють 3 і більше корів, перерахують майже 1 млн гривень компенсації за закуплені установки індивідуального доїння.

Про таке повідомила прес-служба Житомирської ОДА, посилаючись на департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА: «Минулого тижня обласна комісія прийняла рішення про відшкодування домогосподарствам вартості закуплених установок індивідуального доїння у сумі 998 тис. 105 грн. І вже до кінця червня кошти будуть на рахунках 149 домогосподарств області. У Чуднівському та Любарському районах найактивніше користуються програмою та отримують відшкодування за закуплені установки індивідуального доїння у розмірі вартості придбання, але не більше 7 тис. грн. Саме цей напрям агропрограми користується попитом серед жителів сіл області, а кількість бажаючих отримати відшкодування за доїльні постійно збільшується. Адже установки індивідуального доїння пришвидшують процес у 2-3 рази, механізують процес доїння корів та зменшують витрати ручної праці».

ОДА готує документи для внесення питання щодо виділення додаткових коштів на виплату компенсацій за доїльні апарати на розгляд чергової сесії обласної ради, яка відбудеться 26 липня.

Нагадуємо: у минулому році 296 домогосподарств Житомирщини отримали відшкодування за доїльні апарати на загальну суму 1,9 млн грн з обласного бюджету.
Добавить комментарий