Через 2-місячну заборгованість з оплати комунальних послуг субсидії не буде

Через 2-місячну заборгованість з оплати комунальних послуг субсидії не буде Із 1 травня житлова субсидія на наступний період не буде призначатися за наявності у споживача двомісячної заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг.
Про таке сказано в постанові Кабміну №300 від 26 квітня: «Згідно з постановою, в разі отримання інформації про прострочену більш як два місяці заборгованість з оплати послуг субсидія на наступний термін не призначається, про що структурний підрозділ з питань соціального захисту населення інформує споживача. При цьому, якщо протягом двох місяців з дати інформування громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або уклав договір про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору».
Документом вводиться смс-інформування та інформування по електронній пошті громадян про призначення субсидії.
Нагадуємо: Кабмін України прийняв рішення про монетизацію суми зекономленої субсидії на оплату газу і електроенергії. Вона торкнеться приблизно 1,5 млн українських сімей, які отримають до 700 грн.
Добавить комментарий