Олег Ляшко: Мільйони українських дітей народилися в простих сім’ях, але вони повинні мати майбутнє в Україні

Олег Ляшко: Мільйони українських дітей народилися в простих сім’ях, але вони повинні мати майбутнє в Україні Інвестиції в освіту – це інвестиції у майбутнє країни, наголосив Олег Ляшко у гімназії №1 міста Немирів Вінницької області. Побачивши політика, діти не стримували емоцій – від охочих зробити селфі із ним не було відбою.

«Ось так Президента Ляшка зустрічатимуть по всьому світу, як ці діти із Немировської гімназії!», - подякував за теплий прийом Ляшко.

На цей навчальний заклад лідер РПЛ вибив із держбюджету майже 20 мільйонів гривень. За ці кошти у гімназії зробили сучасний ремонт, поміняли вікна, збудували стадіон. Олег Ляшко підкреслив: так влада має піклуватися про майбутнє покоління українців, а не закривати школи і ПТУ.

«Хто навчається в ПТУ – діти-сироти, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей. Мільйонам українських дітей не пощастило народитися в родині президента, депутата, судді чи міністра. Мільйони українських дітей народилися в сім’ях учителів, робітників, лікарів, селян. І ці діти повинні мати майбутнє в Україні. Саме тому я відновлю державне фінансування професійно-технічної освіти, щоб діти отримали знання, які потім будуть їх годувати все життя. А сьогодні, закриваючи ПТУ, влада не залишає дітям альтернативи: або пахати по закордонах, або в генделик йти спиватись з горя. Тому відновлення державного фінансування профтехосвіти, радикальне збільшення видатків на освіту, охорону здоров’я, харчування дітей дасть можливість отримати покоління, яке зробить Україну сильною!», - вважає Ляшко.

Народний депутат підкреслив, що харчування дітей у школах за рахунок держбюджету – обов’язок влади.

«Діти хором відповідали мені, що люблять і молочко, і мед, і борщик із м’ясом. Вони повинні це отримувати щодня у школі за рахунок державного бюджету. Тоді учні будуть здоровими та успішними, а не падатимуть без свідомості на уроках фізкультури. І для їхніх батьків не буде проблемою щодня шукати своїй дитині 20 гривень на обід у школі. Це має робити держава», - стверджує лідер РПЛ.

Крім того, Олег Ляшко вимагає від влади збільшити видатки на освітню галузь, в першу чергу, на підвищення зарплат педагогам.

«Радикальне збільшення зарплат – це можливість повернути людей додому із заробітків, тих, хто дітей місяцями та роками не бачить, бо змушені горбатитись по закордонах. Тому після президентських виборів я перегляну бюджет і радикально збільшу заробітні плати для вчителів, лікарів та всіх інших. Крім того, збільшення зарплат – це перерахунок пенсій, щоб люди, які все життя чесно пропрацювали, не бомжували, а мали можливість достойно жити. А щоб інфляція не з’їдала доходи українців, я відновлю державний контроль за цінами на ліки та продукти харчування. Інвестиції в економіку – це інвестиції в майбутнє нашої країні, щоб ця дітвора не виїжджала працювати на чужину», - підсумував Ляшко.
Добавить комментарий