Ляшко: Годувати дітей у школах і дитсадках – функція держави!

Ляшко: Годувати дітей у школах і дитсадках – функція держави! Відновити державне фінансування харчування дітей в школах і дитсадках вимагає лідер Радикальної партії Олег Ляшко у Харкові. Місто – єдине в Україні, де за рахунок місцевого бюджету створена молочна фабрика-кухня дитячого харчування і безкоштовно для батьків годують дошкільнят якісною продукцією.

Політик відвідав підприємство та наголосив, що кормити дітей за рахунок держбюджету мають у всіх навчальних закладах країни.

«Така молочна кухня, як у Харкові, має бути у кожному місті. Тому ми добиваємося, щоб у держбюджеті на наступний рік були передбачені кошти на харчування дітей у школах і дитсадках. Бо сьогодні багато сімей мають низькі доходи і їм нічим годувати своїх дітей. Це має бути функцією держави. Крім того, за рахунок держбюджету кожній дитині щодня у школі мають давати стакан молока і ложку медку. Щоб наші діти були здорові, рожевощокі і не голодували. На дітях не можна економити, бо нам потрібна здорова нація!», - підкреслив Ляшко.

Лідер РПЛ відзначив якість продукції харківської молочної кухні – особисто перевірив її на смак. Каже, такої якості мають бути всі продукти в країні. Тому вимагає повернути державний нагляд за якістю продукції.

«Сьогодні дітей труять неякісною пальмовою олією, бо немає державного контролю за стандартами якості. Бодяжать десь у підворіттях і розливають, щоб заробити 3 копійки. А діти потім в реанімаціях лежать. Тому ми вимагаємо відновити державний контроль за якістю продукції, щоб не травили наших людей. Треба припинити цей бардак, коли щодня люди потрапляють у лікарні через пальмову олію, палену горілку чи шаурму. Досить хаосу, за який українці платять своїм здоров’ям!», - підкреслив народний депутат.

Також Олег Ляшко вимагає запровадити державні програми підтримки тваринництва, щоб фермери постачали більше якісної молочної продукції.

«Ми боремося за заборону пальмової олії в молочній продукції, дотації на корів та відновлення агропереробки, щоб на такі заводи привозили найкраще українське молоко. Також ми категорично проти продажу землі. Нам треба більше корів, а не латифундистів на нашій землі. Ми вимагаємо ухвалити наші зміни до Конституції, щоб єдиним господарем на землі був фермер. Ось наша політика!», - розповів Ляшко.

За підтримку фермерів і виробників молочної продукції на підприємстві лідеру РПЛ подарували статуетку корови. Знають, що Олег Ляшко вже багато років їх колекціонує.

«Директор молочної кухні Євген Володимирович, як і я, збирає статуетки корів. Подарував мені одну. Візьму із собою на згадку про те, яким має бути якісне і здорове харчування дітей. Харківське підприємство – приклад для всієї країни!», - підсумував Ляшко.
Carloszep
Доступное по ссылке

-----


https://mirfin.pro/kabinet_rosbanka/

-----

Кто хочет взять кредиты онлайн - подходи бери

-----


https://kreditorkin.ru/zajmy-online/

-----

Туз самая большая карта

-----


https://tnt-premieron.ru/

-----

Смотреть телек онлайн через интернет круто

-----


https://ntv-plus-tv.ru/

-----

Ой как холодно на улице

-----


втб личный кабинет

  • Нравится
  • 0
Добавить комментарий