Олег Ляшко: Контрабанду лісу кришує влада

Олег Ляшко: Контрабанду лісу кришує влада Президент Петро Порошенко заветував закон Радикальної партії про криміналізацію контрабанди лісу-кругляка, бо «кришує» контрабандистів. Про це заявив лідер РПЛ Олег Ляшко в ефірі телеканалу Newsone.

«Вето Президента на наш закон – шикарний подарунок контрабандистам. Порошенко показав, що за контрабанду лісу вони відбудуться легким переляком або штрафом у 300 гривень. А могли б сісти в тюрму на 5 років чи навіть на 12 років за повторне скоєння злочину. Після вето Президента ні в кого не залишилось сумнівів, що влада «кришує» контрабанду лісу-кругляка і хоче, щоб необроблена деревина вивозилась і надалі з України», - наголосив Ляшко.

Лідер РПЛ підкреслив, контрабанда лісу-кругляка – це вкрадені робочі місця і зарплати українців.

«При однаковому обсязі лісу щорічно Україна продає матеріалів на 2 мільярди доларів, а Польща – на 20. Наш ліс везуть у Польщу, Угорщину, Чехію. Там його переробляють. Потім в Німеччину, Францію чи до нас везуть меблі. А я хочу, щоб ці меблі робили в Україні продавали готову продукцію на весь світ. Щоб українці працювали, заробляли і не побиралися. Тому я зроблю все, щоб подолати вето Президента на цей закон», - запевнив політик.

Олег Ляшко переконаний, із припиненням контрабанди будуть кошти на підвищення зарплат і пенсій.

«Я не дам владі займатися контрабандою лісу-кругляка, бо це вкрадені зарплати і пенсії. За даними статистики, мінімум на 8-10 мільярдів гривень щороку везуть контрабанди лісу. Але, я думаю, що в 5 разів більше. Менше було б цієї контрабанди – були б більші зарплати. Тому я надеру задницю всім, хто забирає роботу і зарплату в українців!», - підсумував Ляшко.
Добавить комментарий