В Житомирі мітингували проти жорстокого поводження над тваринами

В Житомирі мітингували проти жорстокого поводження над тваринами «У нашій країні не місце для садистів і шкуродерів. Україна - гуманна країна, а не кривава шкуродерня!» - саме під таким гаслом відбулася Всеукраїнська акція «Україна - не живодерня».

У зв’язку із чисельним вбивством безпритульних тварин у Миколаєві, по всій Україні пройшла хвиля протестів проти безкарності живодерів. В Житомирі, близько півсотні людей, прийшли о 10:00 год. до Житомирської міської ради, підтримати цю ініціативу.

Протестувальники вимагали припинити масове вбивство безпритульних тварин та покласти край бездіяльності поліції, судів й органів влади у питаннях захисту тварин.

В Житомирі мітингували проти жорстокого поводження над тваринами Команда Житомирської обласної та міської організацій політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка», за вказівкою Лідера партії Олега Ляшка, долучилася до масової акції. Радикали наголошують, що знущання над тваринами - це перший крок до породження насильства над людьми та навіть до вбивства.

Нагадуємо: з серпня 2017 року в Україні діє закон, який передбачає кримінальну відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. Тому Радикальна партія, не закриває очі на цю проблему та вимагає покарати винних за вбивство братів наших менших і притягнути до відповідальності, всіх тих садистів, які жорстоко обходяться з нашими чотирилапими друзями.

В Житомирі мітингували проти жорстокого поводження над тваринами
StevenLog
? 15 . , . https://asteyaplus.ru/

? , , , , ,

, , ? . , .

. 100 10 .

online .


e-mail: crm@asteyaplus.ru

  • Нравится
  • 0
RobertMut
!
- .
-. 2012 , 250 85 .
-. , .
50 000 .
A,B,C,D,E 10 .
, .
10 http://-.

  • Нравится
  • 0
jeyarara
Hi! Here is a good offering for you. http://bit.ly/2JXQTvq

  • Нравится
  • 0
Добавить комментарий