Житомирська ОДА вимушена просити Польщу про стажування своїх працівників щодо технологій будівництва доріг

Житомирська ОДА вимушена просити  Польщу про стажування своїх працівників  щодо технологій будівництва доріг Житомирська ОДА хоче укласти договір про культурне та економічне співробітництво із Нижньосілезьким воєводством. Мова йде про робочу поїздку делегації Житомирщини до Республіки Польща.

Про таке розповів 16 липня заступник голови ОДА Олексій Ясюнецький: «Польські партнери ділилися з нами практичним досвідом із залучення інвестицій. Вирішили, що укладемо договір про культурне та економічне співробітництво протягом наступних 2-3 місяців, у рамках якого працівники ОДА стажуватимуться щодо технології будівництва доріг. Крім цього, польська сторона планує відвідати Житомир під час днів польської культури. Під час візиту делегація відвідала технологічний парк, де домовились про співпрацю у сфері стартапів. Найбільш значний досвід перейняли під час візиту до компанії «LG Poland». Ця компанія – успішний приклад залучення інвесторів в Польщі. На заводі LG під Вроцлавом працює близько 800 працівників і 100 з них – українці. Житомирщина готова для функціонуванню подібних заводів на теренах нашої області. Саме із цією метою запросив президента LGCWA пана In Yong Shim на Житомирщину для обговорення можливостей залучення інвестицій у регіон».

Нагадуємо: Житомирська ОДА останнім часом все частіше переконує громадськість, що жителі області задоволені ремонтом доріг у районах.
Добавить комментарий