Юрій Бутусов: В Окуєвої та Осмаєва не вистачало коштів для посилення власної конспірації

Юрій Бутусов: В Окуєвої та Осмаєва не вистачало коштів для посилення власної конспірації Вбивство Аміни Окуєвої – уже сьомий замах, який відбувся у Києві та області лише протягом цього року.
Про таке заявив головний редактор видання «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов: «Державі слід запроваджувати ефективний режим контррозвідки та слідкувати за підозрілими особами, які мають сталі стосунки із Російською Федерацією. Аміна Окуєва та Адам Осмаєв не передбачали, що за ними ведеться стеження, хоча й знали: на них полюють. Та подружжя вважало, що вживає достатньо засобів конспаріації. На жаль, все ж ворог зміг їх вистежити. Адже у перші два роки війни вони регулярно змінювали місця проживання. Зараз їх вирахували. В Окуєвої та Осмаєва просто не було коштів, щоб винайняти інше помешкання. Вони розуміли, що потрібно переїжджати, однак не могли собі цього дозволити. Враховуючи велику кількість зв‘язків, які пов‘язують Україну і Росію, навряд чи можна повністю убезпечити себе від диверсій. Та й у державі поки що належним чином не налагоджений контроль за пересуванням підозрілих осіб. Не створено і системи, яка б дозволила впровадити ефективний контррозвідувальний режим».
«У 2017 році це вже сьомий терористичний акт, який відбувся у Києві та області» - підкреслює експерт, - «Цю хвилю можна було б зупинити ефективними контрррозвідувальними заходами. Однак поки що не було жодних повідомлень про затримання російських диверсантів у столиці. Затримана лише група, яка кидала гранату у Маріїнському парку, та кіллер, який ще минулого разу намагався вбити Адама та Аміну. Ті ж, хто підривали автівки та зараз стріляли, досі перебувають на волі. Розслідування щодо цього замаху досі триває, хоча, можливо, для цієї операції не задіяні усі потрібні сили. Це агент російських спецслужб із великою історією. Про нього є дуже багато інформації навіть у мережі. Тож, звичайно, для перевірки усіх фактів та встановлення його діяльності потрібно чимало часу. Зрозуміло, що це робота не на один місяць. Думаю, висновок, який маємо зробити: треба бити ворога на його території. Також слід посилити режим контррозвідки і вжити заходів, які дозволять СБУ та іншим правоохоронним органам більш якісно контролювати кордон та пересування людей, що мають сталі стосунки із Російською Федерацією».
Добавить комментарий