Денис Казанський: «Патріоти» Донбасу воюють за те, щоб США продали побільше свого вугілля

Денис Казанський: «Патріоти» Донбасу воюють за те, щоб США продали побільше свого вугілля Днями в Україну прибула перша партія американського вугілля, про яку Порошенко раніше домовився з Трампом.
Про це у ФБ написав журналіст Денис Казанський: «Американське судно «Ocean Ambitious» доставило партію в 62 тисячі тонн в український порт. Ця подія наочно демонструє результат діяльності «захисників» Донбасу і «допомоги» російськомовним жителям сходу України від «братської Росії». Нарешті стало зрозуміло, в чому полягає той «хитрий план» Путіна. Патріоти Новоросії тепер давляться своїм вугіллям, який ніхто не купує, зате забезпечили американцям новий ринок збуту. Донбаські шахти зруйновані і затоплені, зате у американських шахтарів додалося роботи. Ось без жартів. Якщо судити не за словами і заявам, а виключно щодо конкретних вчинків, то Захарченко, Плотницького та їхніх соратників по боротьбі за ЛДНР можна вважати просто еталонними американськими агентами, в завдання яких входило знищення Донбасу на догоду Дяді Сему. Ось хто насправді служить американським інтересам! Дивіться самі. До початку «російської весни» Україна не купувала американське вугілля, а вкладала ресурси у видобуток вугілля на Донбасі. Жителі шахтарських міст мали роботу і зарплату, а на світовий ринок щороку надходили мільйони тонн донецького вугілля».
Казанський задається питанням - що вийшло в результаті проведення «референдуму» та реалізації «хитрого плану»? Донецьке вугілля викинуте зі світових ринків і ринку України, а його місце тепер зайняло вугілля з США. Шахтарі Донбасу сидять без роботи і без грошей, зате сотні мільйонів доларів з України тепер вливаються в вугільну галузь США.
«Геніальна многоходовочка! Бойовики ЛДНР називають американськими маріонетками український уряд, а самі в відкриту працюють на Вашингтон» - іронізує блогер, - «Третій рік патріоти Донбасу воюють за те, щоб Америка змогла продати побільше свого вугілля».
Добавить комментарий