Мельниченко про те, як Кучма пропонував йому, Єльяшкевичу та Мирославі Гонгадзе 100 млн доларів

Мельниченко про те, як Кучма пропонував йому, Єльяшкевичу та Мирославі Гонгадзе 100 млн доларів Леонід Кучма пропонував мені, Єльяшкевичу та Мирославі Гонгадзе 100 мільйонів доларів за те, щоб його не притягували до карної відповідальності. Він передавав це через Бакая.

Про таке в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK під час скайп-включення заявив екс-майор Управління державної охорони Микола Мельниченко.

Микола Мельниченко, екс-майор Управління державної охорони зазначив: «Нинішній Генпрокурор України Юрій Луценко – це людина, яка брехала й буде брехати про все, що потрібно замовникам. Луценка поставили на посаду Генпрокурора для того, щоби знищити докази вини Леоніда Кучми у вбивстві Георгія Гонгадзе. Я особисто передав у ГПУ оригінали записів. Мені відомо, що особисто Луценко підмінив їх. Зараз він публічно стверджує, що я не йду на співпрацю і що я нібито нічого не передавав. Але я передавав під протокол і під відеозапис. Місяць тому я звернувся до Генпрокурора з вимогою відновити слідство, допитати мене і провести інші слідчі дії у справі Гонгадзе. Мої адвокати зробили більше ста запитів до ГПУ. Але Генеральна прокуратура не чує і не бачить цього. Вона відмовляє в будь-яких клопотаннях. Тому мені дуже прикро, що така людна, як Луценко, перебуває на цій посаді. Леонід Кучма пропонував мені, Єльяшкевичу та дружині Георгія Гонгадзе Мирославі 100 мільйонів доларів за те, щоб його не притягували до карної відповідальності. Коли Кучма пропонував, я приїхав до Мирослави Гонгадзе й сказав їй, що є така пропозиція. Вона про це знає. Він передавав це через Бакая».

Нагадуємо: Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що так звані «плівки Мельниченка» були спецоперацією ФСБ Росії: «Я глибоко переконаний, що «плівки Мельниченка» – операція ФСБ проти українського президента, який посмів заявити несміливо, але чітко про рух до НАТО. Решта було справою мистецтва».

Добавить комментарий