В’ячеслав Аброськін: «Я закликаю не піаритися на справі про вбивство Ноздровської і не заважати поліції»

В’ячеслав Аброськін: «Я закликаю не піаритися на справі про вбивство Ноздровської і не заважати поліції» Перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін закликав не піаритися на справі про вбивство правозахисниці та юристки Ірини Ноздровської.
Про таке він заявив: «Громадяни, схаменіться! На що розраховують ті, хто дозволяє собі бити керівника поліції, який потім повинен йти організовувати та направляти роботу поліцейських з метою розкриття вбивства? По-перше, проведення необхідних заходів щодо розкриття вбивства Ірини Ноздровської взято на особистий контроль головою Нацполіції Сергієм Князєвим та на відповідний контроль міністром внутрішніх справ. По-друге. Для мене особисто розкриття кожного вбивства людини, особливо дитини, дуже важливе. Робити піар на вбивстві окремо взятої людини – це ганебно. По-третє, не потребують оголошення та обговорення результати проведення оперативно-розшукових та слідчих дій до винесення вироку суду. На теперішній час тривають активні оперативно-розшукові заходи з метою встановлення обставин скоєного вбивства й особи чи осіб, які його скоїли. Створена оперативно-слідча група, до складу якої ввійшли працівники Головного слідчого управління та Департаменту карного розшуку Нацполіції. Задля розкриття злочину поліція використовує всі можливі інструменти, які надані «найгуманнішим до злочинців» законодавством України. Просив би «фахівців з розкриття злочинів», які наразі коментують та дають поради, зупинитися. В свою чергу кримінальна поліція не радить же інженерам, журналістам, політичним діячам, як робити свою справу. Дайте можливість нормально працювати співробітникам кримінальної поліції. Ми – не боги, гарантувати розкриття всіх злочинів не можемо, але наголошую, що зробимо все можливе, аби вбивця чи вбивці Ірини Ноздровської були встановлені та затримані».
Аброськіним було оприлюднено таку інформацію: «Для відома всіх «небайдужих». Із 30.12.17 по 01.01.2018 року на території держави скоєно 18 вбивств, з них по 12 – підозрювані у скоєнні злочину особи встановлені та затримані; 35 фактів нанесення тяжких тілесних ушкоджень, які спричинили смерть, з яких по 22 – підозрювані у скоєнні злочину особи встановлені та затримані».
Нагадуємо: юрист Ірина Ноздровська вела справу про загибель своєї сестри, яку у вересні 2015 року на смерть збив Дмитро Россошанський – племінник районного судді, що на момент ДТП перебував у стані наркотичного сп’яніння. 29 грудня 2017 року близькі Ірини Ноздровської повідомили про її зникнення на шляху з Києва в с. Демидів Вишгородського району. 1 січня її знайшли мертвою. Поліція за цим фактом відкрила кримінальне провадження.
Добавить комментарий