Суд зобов’язав Геослужбу повернутися до передачі газових ділянок людям Авакова

Суд зобов’язав Геослужбу повернутися до передачі газових ділянок людям Авакова У першій декаді грудня Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправним рішення Державної служби геології і надр про відмову ТОВ «Ангро Інвест» у видачі спецдозволів на розробку десятка газоносних площ.
Цією ж постановою суд зобов’язав Держгеослужбу розглянути заяви компанії про позаконкурсну видачу їй дозволів на експлуатацію терміном 20 років групи ділянок. В список, підлеглий постанові суду, входять заявки щодо Білоцерківської, Демидівської, Красногорівської, Судіївської, Федорівської, Федунковської, Черкасівської і Південно-Миргородської площ (Полтавська область).
Раніше джерела ЕП повідомляли про передачу в експлуатацію ТОВ «Ангро Інвест» 11-ти газоносних ділянок. У цей список крім перерахованих 8-ми площ, входили також Андріївська, Дубрівська і Жарківська площі. У президентську каденцію Віктора Януковича права на розробку всіх 11 ділянок були видані ТОВ «Голден деррик», яке в даний час називається «Іст Юроуп петролеум». Формальним мажоритарним бенефіціаром «Іст Юроуп петролеум» є бізнесмен Павло Фукс, який, як вважається, фронтує інтереси найближчого оточення Петра Порошенка. Компанія «Ангро інвест» заснована Романом Дружбіним. Він відомий як бізнес-партнер (ТОВ «Центральна нафтогазотранспортна компанія») Олександра Павлюченка – помічника народного депутата від «Народного фронту» Ігоря Котвицького. Останнього називають довіреною особою глави МВС Арсена Авакова.
Добавить комментарий