Суд скасував арешт на квартири Авакова-молодшого

Суд скасував арешт на квартири Авакова-молодшого Апеляційний суд Києва скасував арешт нерухомості сина міністр МВС Арсен Авакова Олександра, який фігурує у «справі рюкзаків».
Рішення ухвалили 19 грудня. Знято арешт з трьох машиномісць у підземному паркінгу за адресою м. Київ, вул. Протасів Яр, 8, з квартири за адресою м. Київ вул. Протасів Яр, 8 і квартири в Харкові по вул. Мироносицька, 22. Постанова Апеляційного суду оскарженню не підлягає, додав головуючий суддя на засіданні.
31 жовтня детективи Національного антикорупційного бюро України затримали сина глави МВС Арсена Авакова Олександра, екс-заступника глави МВС Сергія Чеботаря і ще одну людину. Їх підозрюють в розтраті під час закупівель рюкзаків Міністерством внутрішніх справ в 2014-2015 роках. У НАБУ вважають, що тоді відомство могло втратити до 14 млн грн. Підозрюваним у «справі рюкзаків МВС» загрожує від 7 до 12 років з конфіскацією майна. При тому, що рюкзаки МВС закупило по 2799 грн, тоді як вартість їх пошиття становила 555 грн.
7 жовтня на Олександра Авакова одягли електронний браслет. 2 листопада Солом’янський суд Києва обрав запобіжний захід Олександру Авакову у вигляді особистого зобов’язання. Прокуратура САП просила суд взяти Авакова-молодшого під варту із заставою в 5 млн грн, але суд відмовив. 8 листопада Солом’янський райсуд Києва заарештував нерухомість Авакова-молодшого і колишнього заступника голови МВС Сергія Чеботаря.
Добавить комментарий