Суд розглядає апеляцію на запобіжний захід Олександру Авакову

Суд розглядає  апеляцію на запобіжний захід Олександру Авакову Представники САП вимагають, щоб суд взяв Олександра Авакова під варту з можливістю внести заставу завбільшки 5 мільйонів гривень.
В залі суду перебувають адвокати підозрюваного, сам Аваков-молодший та прокурори САП. Раніше повідомлялося, що НАБУ закупило спортивні костюми у фігуранта «справи рюкзаків» Володимира Литвина, харків’янина, який у 2014 році був керівником ІТ-компанії «Turboseo» і був затриманий у справі про розкрадання коштів під час закупівлі так званих «рюкзаків Авакова» для Нацгвардії у 2014-2015 роках.
У цій справі 31 жовтня НАБУ проводило обшуки у сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра. НАБУ затримало трьох осіб за підозрою у розтраті коштів під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії. Зокрема, сина глави МВС Олександра Авакова, екс-заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Чеботаря та представника фірми-переможця тендеру з постачання рюкзаків. За даними джерела у правоохоронних органах, третім затриманим був Володимир Литвин.
НАБУ повідомило про підозру двом з трьох фігурантів справи – Авакову та Чеботарю. Увечері 31 жовтня правоохоронці доставили сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра в ізолятор тимчасового утримання. 1 листопада повідомили про підозру третьому затриманому у цій справі – Володимиру Литвину. Того ж дня Солом’янський райсуд Києва відпустив сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова під особисте зобов’язання.
Добавить комментарий