Печерський суд відпустив під домашній арешт екс-беркутівця

Печерський суд відпустив під домашній арешт екс-беркутівця Колишній працівник другої роти «Беркуту» перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом до 12 жовтня.
Печерський районний суд міста Києва у п’ятницю відпустив під домашній арешт екс-беркутівця Богдана Мельника, якого підозрюють у побитті активістів Автомайдану. «Екс-працівник другої роти «Беркуту» перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом до 12 жовтня», – йдеться в повідомленні.
Суд постановив, що Мельник сидітиме під цілодобовим домашнім арештом за місцем реєстрації в Новодністровську (Чернівецька область), однак буде змушений з’являтися за будь-яким викликом слідчих. Рішення суду набере чинності з 10:00 13 серпня. Доти екс-беркутівець перебуватиме у СІЗО. Мельник перебував у СІЗО з липня. До цього він був оголошений у розшук, починаючи з лютого 2017 року. Його підозрюють у побитті активістів Автомайдану в січні 2014 року.
Прокуратура клопотала продовжити запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Зокрема, прокурор Олег Гаркуша послався на те, що досудове розслідування у справі продовжене до 13 листопада 2017 року, і існує ризик того, що Мельник зможе впливати на свідків, а також на своїх колишніх колег, які також є фігурантами справи.
Добавить комментарий