Трьох депутатів Винниківської міськради зловили на хабарі

Трьох депутатів Винниківської міськради зловили на хабарі На Львівщині співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою викрили на хабарництві трьох депутатів Винниківської міської ради. Про це повідомляє прес-центр СБ України. Правоохоронці встановили, що посадовці, один з яких є заступником голови постійної комісії з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища та архітектури, вимагали від підприємця 10 тис. дол. США та однокімнатну квартиру вартістю понад 350 тис. грн.
В «обмін» депутати обіцяли бізнесмену сприяння у продовженні оренди земельної ділянки для зведення багатоквартирного будинку. Це питання було затверджено для розгляду під час чергової сесії міської ради. Співробітники спецслужби затримали депутатів у місті під час отримання десяти тисяч доларів. Мова йде про Богдана Явного, Всеволода Хому та Андрія Чорного. Всі троє – члени партії «Громадянська позиція».
Трьох депутатів Винниківської міськради зловили на хабарі В свою чергу, львівська обласна організація партії «Громадянська позиція» оприлюднила заяву, в якій говориться, що партія «у жодному разі не покриватиме членів своєї організації, у разі доведення їх вини. Якщо слідство підтвердить факти порушення закону, у чому підозрюють депутатів Винниківської міської ради від «Громадянської позиції», ці особи будуть негайно виключені із організації».
«Слідчими СБУ спільно із військовою прокуратурою вилучено документи, які стосуються даної справи. Сподіваюсь, що уже в найближчий час, суд дасть оцінку діям депутатів та правоохоронців. Об’єктивно, вже сам факт розмов про те, що депутати Винниківської міськради за вирішення питань можуть брати гроші ганьбить наше місто і політичні партії, які вони представляють. З боку виконавчих органів міськради будуть надані всі документи для об’єктивного та неупередженого слідства. Винниківська міськрада вживатиме усіх заходів, наша позиція однозначна – Винники не місце для корупції!» – каже міський голова Винників Володимир Квурт.
Добавить комментарий