Нові стандарти платних номерних знаків в Україні

Нові стандарти платних номерних знаків в Україні МВС України планує ввести номерні знаки з новими кодами регіонів.

Про це заявили в Головному сервісному центрі МВС: «Державним стандартом було передбачено по два коди номерних знаків для кожного регіону. Однак всі платні номерні знаки одного з кодів вже вибрали раніше, тому тепер буде використовуватися наступна серія. Мова йде виключно про використання нового коду для платних номерних знаків. Це такі комбінації, як від 0001 до 0009, від 1111 до 9999. Заяви на їх отримання можна оформити у відповідному регіоні».

В даний час розробляється проект закону, який дозволить також замовити необхідний номер онлайн.

Нові стандарти платних номерних знаків в Україні З 2004 року коди регіонів були розподілені виключно з використанням літер, що збігаються в латинській і в українському алфавітах, починаючи з Києва: АА, АВ, АС і т.д., в інтервалах АА – АХ, ВА – ВО, ВТ – ВХ, СА – СВ, СЕ – СН.

Окремим кодом, який не входив ні в один інтервал стала серія ІІ. З 2006 року серія ІІ була виключена і підлягала вилученню. У 2013 році прийняті зміни в ДСТУ 4278: 2004, згідно з якими список кодів регіонів доповнений серіями в інтервалах НА – НХ, ІА – ІН, КА – КХ, за винятком серій НР і ІС, які не мали аналогів в кодуванні зразка 2004 року.

Нові стандарти платних номерних знаків в Україні
Добавить комментарий