Суд заборонив перейменування вулиць Бандери та Шухевича у Мукачевому

Суд заборонив перейменування вулиць Бандери та Шухевича у Мукачевому Львівський апеляційний адміністративний суд своєю ухвалою залишив без задоволення апеляційну скаргу Мукачівської міськради на постанову Мукачівського міськрайонного суду від 7 вересня цього року про перейменування вулиць.
Ніхто з представників міськради на суд не з’явився, ухвала набула законної сили. Львівський апеляційний адміністративний суд своєю ухвалою залишив без задоволення апеляційну скаргу Мукачівської міськради на постанову Мукачівського міськрайонного суду від 7 вересня цього року про перейменування вулиць. Ніхто з представників міськради на суд не з’явився, ухвала набула законної сили.
В квітні 2016 р. Геннадій Москаль у рамках закону «Про декомунізацію» своїм розпорядженням перейменував у Мукачевому вулиці Ярослава Галана (комуністичний публіцист) та Івана Туряниці (секретар Закарпатського обкому КП(б)У, член ЦК Компартії України) на вулиці Героїв України Степана Бандери та Романа Шухевича. У липні цього року Мукачівська міськрада перейменувала «декомунізовані» вулиці, давши їм назви Любомира Гузара та Андрея Шептицького, а також присвоїла відгалуженню вул. Трудової назву тупик Геннадія Москаля.
Голова ОДА звернувся з адміністративним позовом до суду, який скасував рішення міськради, і тепер це рішення набуло законної сили. Таким чином суд остаточно встановив, що в Мукачевому офіційно залишаються вулиці Степана Бандери та Романа Шухевича, які внесені до «Єдиних інформаційних систем України».
Добавить комментарий