У Харкові пожежники евакуювали з палаючої багатоповерхівки чотири десятки людей

У Харкові пожежники евакуювали з палаючої багатоповерхівки чотири десятки людей У Харкові пожежа на даху житлового восьмиповерхового будинку поблизу Південного вокзалу локалізована, із будинку вивели 37 людей.
Про це розповів помічник начальника Головного управління ДСНС у Харківській області полковник Ігор Лупандін: «О 14:40 пожежа на даху житлової багатоповерхівки, що по вул. Евгена Котляра, 8/10 поблизу Південного вокзалу, локалізована у межах 80 кв. м. Під наглядом рятувальників на свіже повітря оперативно виведені 37 людей, ніхто не постраждав. Під час проведення розвідки всередині будинку рятувальники виявили двох осіб, які не зуміли самостійно залишити будинок. Чоловік віком 76 років опинився заблокованим у ліфті в районі 7-го поверху. Бійці ДСНС допомогли йому вийти назовні. На 8-му поверсі у своїй квартирі перебувала 82-річна жінка. За станом здоров’я вона взагалі не могла рухатися. Її негайно винесли на вулицю і передали медикам швидкої допомоги для огляду. Обидва врятованих не зазнали жодних травм та опіків. Наразі триває розбирання дерев’яних конструкцій даху та ліквідація окремих осередків вогню».
Нагадаємо: пожежа площею 60 кв метрів почалася на даху житлового будинку поблизу Південного вокзалу. За фактом займання проводиться перевірка.
Добавить комментарий