На Рівненщині затримали підозрюваного у контрабанді психотропних речовин

На Рівненщині затримали підозрюваного у контрабанді психотропних речовин Суд апеляційної інстанції застосував до 43-річного мешканця Львівської області запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів з моменту затримання.
Одночасно суд призначив підозрюваному альтернативний запобіжний захід у вигляді застави - 1 мільйон 10 тисяч 400 гривень. Про таке повідомили у прес-службі Апеляційного суду Рівненської області: «Чоловік підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 305 КК України (за попередньою змовою групою осіб переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю прекурсорів в особливо великому розмірі). Під час досудового розслідування встановлено, що мешканець Львівської області Г., діючи умисно, з метою отримання прибутку від вчинення особливо тяжкого злочину у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, з двома спільниками у власному автомобілі марки «Рено» намагався перемістити з Польщі до України 6900 пігулок, у складі яких є прекурсор – псевдоефедрин. Аби приховати пігулки від митного контролю, чоловіки вилучили їх із блістерів, а поліетиленові пакети сховали в коробки з-під продуктів харчування».
Згідно з ухвалою слідчого судді Рівненського міського суду, до підозрюваного Г. застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 30 днів із визначенням застави – 150 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб. До Апеляційного суду Рівненської області надійшли апеляційні скарги прокурора і захисника підозрюваного. Державний обвинувач в апеляційній скарзі просив ухвалу слідчого судді Рівненського міського суду від 13 червня 2017 року скасувати та постановити нову ухвалу, якою застосувати до підозрюваного Г. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб та визначити заставу в розмірі 2 мільйони 768 гривень. Захисник переконував суд обрати громадянину Г. запобіжний захід, не пов’язаний з триманням під вартою, а саме – домашній арешт.
Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Рівненської області, вислухавши доводи сторін судового розгляду, в задоволенні апеляційної скарги захисника підозрюваного відмовила, апеляційну скаргу прокурора задовольнила частково. Ухвалу слідчого судді Рівненського міського суду від 13 червня 2017 року скасувала, застосувавши до підозрюваного у переміщенні через митний кордон України психотропних речовин запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів з моменту затримання, з визначенням альтернативного запобіжного заходу у вигляді застави – 1 мільйон 10 тисяч 400 гривень.
Добавить комментарий