У Чернігівській області затримали п’ять вантажівок з львівським сміттям

У Чернігівській області затримали п’ять вантажівок з львівським сміттям У середу, 31 травня, близько опівночі в Бобровицькому районі Чернігівської області наряд поліції зупинив п’ять вантажівок, що перевозили львівське сміття.
Біля села Нова Басань Бобровицького району, на трасі «Київ-Суми», правоохоронці помітили дві фури з номерними знаками західних областей. При перевірці документів у водіїв, з’ясувалося, що в контейнерах – побутові відходи з міста Львова. Згідно з товарно-транспортними накладними, вантаж прямував до Дніпропетровської області. Поки розбиралися з вантажівками, з темряви виринули ще три трейлери. Ці машини теж виявилися завантажені львівським сміттям. Водії зазначили, що везуть сміття у Київську область. Відправником усіх п’ятьох вантажівок, згідно з документами, є одна і та ж фірма. В контейнері кожного авто було по 20 тонн відходів.
За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 239 Кримінального кодексу України (забруднення або псування земель). Готується клопотання до суду щодо арешту автомобілів.
Добавить комментарий