На Тернопільщині вчителька молодших класів продавала наркотики

На Тернопільщині вчителька молодших класів продавала наркотики На Тернопільщині вчителька молодших класів організувала наркобізнес.
У відділі комунікації обласного управління поліції розповіли: «Жінка діяла зі спільником в райцентрі Борщові, де обоє мешкали. Дует реалізовував на території району психотропні речовини, а саме амфетамін. Наркоторговаців поліція відстежувала від початку року. Під час слідчо-оперативних заходів правоохоронці встановили, що в обов’язки жінки входило фасування та зберігання амфетаміну. Її спільник шукав клієнтів і передавав товар. Спільники працювали також дистанційно через так звані закладки. Жінка у визначені місця ховала пакунок з дозою і повідомляла покупцям, які, натомість, залишали у сховку гроші. Грам дози коштував 300 грн».
Обох продавців затримали і помістили в ізолятор тимчасового тримання. Поліція встановлює шляхи надходження товару на територію Тернопільської області. Розпочато кримінальну справу за ст. 307 ККУ – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.
Добавить комментарий