Працівницю банку судитимуть за привласнення мільйона гривень

Працівницю банку судитимуть за привласнення мільйона гривень Начальник відділення банку, яка заволоділа грошовими коштами клієнтів на суму понад мільйон гривень, нині на лаві підсудних.
Таке повідомили у прес-службі прокуратури Запорізької області: «Чернігівським відділом Бердянської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт відносно колишнього начальника відділення ПАТ «УкрсоцБанк» за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1, 3, 4 ст.191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, якщо вони вчинені у великих розмірах). Досудовим розслідуванням встановлено, що колишній начальник відділення банку у період з 2013 по 2015 роки заволоділа грошовими коштами клієнтів банку в сумі понад один млн грн».
Підозрювана переховувалась від органів слідства, у зв’язку з чим останню було оголошено в розшук. Під час проведених оперативно-розшукових заходів її місцезнаходження було встановлено та затримано. Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває. Обвинуваченій загрожує покарання до восьми років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років.
Добавить комментарий