Прокуратура Луганської області обшукала «Лисичанськвугілля»

Прокуратура Луганської області обшукала «Лисичанськвугілля» Слідчі прокуратури Луганської області провели обшуки в Публічному акціонерному товаристві «Лисичанськвугіллі».
Обшукі було розпочато по справі про заволодіння чужим майном через зловживання службовим становищем. Таке повідомлення надійшло з прес-служба прокуратури Луганської області: «Наразі відбувається досудове розслідування. У його ході виявилося, що в період з 2016-2017 роки службові особи компанії вступили у злочинну змову із суб’єктами господарювання регіону, придбали гірнично-шахтне обладнання, якісні параметри якого не відповідали умовам договорів. Наразі відбуваються невідкладні слідчі дії та відповідні експертизи. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, його хід перебуває на контролі керівництва прокуратури».
Підозрюваним загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Добавить комментарий