Із початку АТО на Донбасі на мінах загинуло 42 дітей

Із початку АТО на Донбасі на мінах загинуло 42 дітей З початку війни унаслідок підриву на мінах та через необережне поводження з боєприпасами загинуло 42 дитини, ще 109 отримали поранення.
Таке 20 квітня заявлено на прес-конференції за участю представників штабу АТО, ДСНС України у Донецькій області та неурядової Міжнародної організації «Halo Trust»: «Впродовж чотирьох місяців поточного року через необережне поводження з боєприпасами загинули шестеро людей, троє були травмовані. За попередніми підрахунками спеціалістів ця територія, яка потребує очищення від мін, складає близько 700 000 гектарів, а для цілковитого очищення території Донбасу потрібно від 10 до 15 років».
«Найбільш вразливими залишаються населені пункти біля лінії зіткнення в районі проведення антитерористичної операції у так званій «сірій зоні»» - коментує начальник координаційної групи з протимінної діяльності штабу АТО полковник Сергій Зубаревський. – «Підірватися на міні можна де завгодно, адже зоною ризику може бути практично будь-яке місце по обидва боки від лінії розмежування». Напередодні поминальних днів сапери ДСНС України у Донецькій області розміновують кладовища. Групами розмінування від вибухонебезпечних предметів вже очищено більше 100 кладовищ.
Добавить комментарий