Чи фінансує тероризм торгова мережа «АТБ»?

Чи фінансує тероризм торгова мережа «АТБ»? 6 лютого представники Міжфракційного депутатського об’єднання «Депутатський контроль» провели зустріч у посольстві США в Україні.
Розмова йшла про можливу участь торгової мережі «АТБ-Маркет» у фінансуванні бойовиків на Донбасі, порушенні економічних санкцій проти Росії. На зустрічі депутати мали розмову з радником з політичних питань Аланом Перселлом, представниками ФБР, Мінюста США. Вони заявили: «Хотілося б звернути увагу на діяльність найбільшої в Україні мережі супермаркетів «АТБ-маркет», яка діє в Криму, на території непідконтрольних районів Донецької та Луганської областей. Існує інформація про можливу легалізацію (відмивання) незаконно отриманих грошей власниками мережі на території США та купівлю на ці кошті елітної нерухомості. Існує реальна загроза національній безпеці України з боку «АТБ». Мова про можливу співпрацю компанії з державними органами Росії. Співзасновниками групи компаній «АТБ-Маркет» є підприємці з Дніпра Геннадій Буткевич, Віктор Карачун та Євген Єрмаков. Але фактично власниками «АТБ-Маркет» стали кілька років тому офшорні компанії, а до складу власників увійшли люди, що мають прямі зв’язки з керівництвом чи спецслужбами РФ».
Раніше депутати «Депутатського контролю» зверталися до СБУ, РНБО та ДФС з вимогою перевірити «АТБ-Маркет» через діяльність у Криму та на Донбасі. Депутати акцентували увагу на тому, що реальний контроль над мережею можуть здійснювати представники Росії та російський олігарх Костянтин Малофєєв. За результатами депутатського звернення СБУ було ініційовано перевірку торгової мережі.
Добавить комментарий