Безсмертний про Саакашвілі: Емоція горця не лягає на український фундамент

Безсмертний про Саакашвілі: Емоція горця не лягає на український фундамент Якщо зіставити емоція горця і український фундамент, то вони знаходяться у різних площинах. Ця емоція не лягає на цей фундамент.
Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України, представник України у Тристоронній контактній групі (2015-2016 рр.) Роман Безсмертний. Гість програми, коментуючи «Марш за майбутнє», який 4 лютого в центрі Києва організували прихильники Саакашвілі і «Рух нових сил», вимагаючи відставки Порошенка, зазначив, що такі дії екс-президента Грузії – це спроби пошуку відповіді.
«І от, якщо зіставити цю емоція горця і український фундамент, то вони знаходяться у різних площинах. Ця емоція не лягає на цей фундамент. Знаєте, колись на футбольному полі мені доводилося грати проти горців, італійців, грузинів, от вони дрібнять. А ми йдемо великими кроками, як німці. Нанесли удар і цей удар противника притискає. Тому цей дріб’язок, українців він не те що не захоплює, він їх відштовхує. Чому 2004 та 2014 роки так захопили – бо це було українське. Це як навалило, то ти вже не вивернешся звідти», – каже Роман Безсмертний.
Коментуючи рішення Київського апеляційного адміністративного суду, який залишив без змін рішення суду першої інстанції надати відмову екс-президентові Грузії статусу біженця, Роман Безсмертний заявив, що не вірить у екстрадицію Саакашвілі. «Я не вірю, бо на неї немає запиту політичного, адміністративного чи правового з Грузії. Швидше за все, це така собі інформаційна шапка навколо всієї цієї ситуації. І з моєї точки зору, як позбавлення громадянства, так і увесь цей процес це мішура, до якої серйозна влада не повинна вдаватися. Навіть, якщо це такий опонент, як Саакашвілі», – наголосив Роман Безсмертний.
Добавить комментарий