Олег Березюк: Наступний керівник Антикорупційного комітету матиме завдання – зруйнувати зроблене

Олег Березюк: Наступний керівник Антикорупційного комітету матиме завдання – зруйнувати зроблене Сьогодні за відставку Єгора Соболєва з посади голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, за наказом Президента України, проголосувала олігархічна кліка.
Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, голова фракції «Самопоміч» у ВРУ Олег Березюк. Політик, коментуючи голосування членів Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, які підтримали зняття Єгора Соболєва із посади голови Комітету, зазначив, що у Комітеті змінився баланс сил, коли туди зайшли депутати, залежні від Президента України. «Сьогодні за відставку Єгора Соболєва, за наказом Президента України, проголосувала олігархічна кліка – це БПП, «Народний фронт» (за винятком одного депутата) і Опозиційний блок», – заявив Олег Березюк.
Політик наголосив, що Антикорупційний комітет, який очолює Єгор Соболєв, – один із тих, що функціонують найякісніше і щодо аналізу законопроектів, і щодо реформ. «Наступний керівник матиме завдання – зруйнувати те, що зробив Комітет», – заявив Олег Березюк. Коментуючи результати голосування нардепів від БПП, гість програми зауважив, що, якщо ті прийняли відповідне рішення, його погодив їхній лідер, іменем якого названа політична сила. «Друге питання – олігархічна кліка, яка сьогодні є очолювана одним із олігархів, він є Президентом України. Вона не може переносити тиску суспільства, яке стало інституційним через антикорупційні закони. Електронне декларування, антикорупційний суд, НАБУ – це ті речі, які серйозно обмежують політ олігархічного безчинства. Вони хочуть це зруйнувати, але при цьому залишитись демократами, що ніби все згідно із процедурою», – каже Олег Березюк. Політик також заявив, що змінити Єгора Соболєва та зняти очільника НАБУ хочуть перед голосування за бюджет.
Нагадуємо: Антикорупційний комітет сьогодні проголосував за скерування до ВРУ пропозиції щодо зняття з посади голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Єгора Соболєва. Таке рішення підтримали 12 членів Комітету.
Добавить комментарий