Керівника ДБР обиратимуть на повторних співбесідах

Керівника ДБР обиратимуть на повторних співбесідах Конкурсна комісія проводить повторні співбесіди з кандидатами на зайняття посад директора Державного бюро розслідувань, першого заступника та заступника директора ДБР.
Про таке свідчить розпорядження, оприлюднене на офіційному сайті уряду. Повторні співбесіди будуть проведені у будівлі Кабінету міністрів за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 12/2. У списку кандидатів – 19 осіб, серед них зокрема: головний військовий прокурор Анатолій Матіос, народний депутат від БПП Юрій Македон, співробітник Генпрокуратури Ольга Варченко. Раніше конкурсна комісія на засіданні 9 листопада 2017 року визнала проведеним психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфа всіх 19 кандидатів.
Під час засідання комітету законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради 8 листопада генеральний прокурор Юрій Луценко поскаржився на колапс у правоохоронній системі. Він нарікав, що ДБР було створене ще 2 роки тому, але за цей час спеціальна комісія так і не змогла призначити керівника та набрати відповідний штат, тож ситуація зайшла в глухий кут.
Добавить комментарий