Заступник голови Меджлісу не просить Путіна про помилування

Заступник голови Меджлісу не просить Путіна про помилування Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров не проситиме Кремль про помилування, не дивлячись на хвороби, які загрожують його життю.
Про це він заявив в інтерв’ю «The Guardian»: «Мало надії на справедливість через офіційну апеляцію, і я безумовно не робитиму ніяких закликів до помилування. Я не хочу благати своїх гнобителів. Я не шкодую про те, що не залишив анексований Крим раніше, коли у мене була така можливість. Півострів є моєю Батьківщиною. Навіть якби хтось дав мені безпечний коридор, щоб піти зараз, я б не погодився».
27 вересня підконтрольний Кремлю Сімферопольський районний суд виніс вирок у справі Ільмі Умерова і призначив йому покарання у вигляді двох років колонії-поселення. Адвокати одного з лідерів кримськотатарського національного руху наполягають, що їх підзахисний може фізично не витримати покарання, яке йому обрав окупаційний суд у Криму. Сам Умеров стверджує, що вирок Сімферопольського районного суду для нього був очікуваним і є проявом бажання російської влади змусити мовчати кримських татар: «Я подаватиму апеляційну скаргу, а після позиватимуся до Європейського суду з прав людини».
Добавить комментарий