Українці-заробітчани в Росії потрапляють у трудове рабство

Українці-заробітчани в Росії потрапляють у трудове рабство Незважаючи на агресію Росії, в Україні досі працюють підприємства цієї держави. Така ситуація дивує навіть наших західних партнерів.
Таке в ефірі телеканалу ZIK заявив адвокат Микола Полозов: «Незважаючи на війну між Україною та Росією і навіть численні випадки судилищ над українцями у кремлівських судах, у нас досі працюють підприємства держави-агресора. Досі діє і договір про дружбу і кордон між двома країнами. Хоча з точки зору РФ, ці кордони значно змінились. Така непослідовність дивує і наших західних партнерів. Тож, на думку експерта, владі все ж слід дотримуватись єдиної чіткої лінії у питаннях щодо співпраці із агресором. Та тут постають питання і до українського суспільства. Адже, якщо це не потрібно і йому, то на що тоді можуть розраховувати політв‘язні?».
У свою чергу координатор організації «Медійна ініціатива за права людини» Марія Томак заявила: «Досі тисячі українських громадян виїжджають на заробітки до Росії. Серед них трапляються і учасники бойових дій. Часом вони навіть мають при собі посвідчення УБД. Тож, зрозуміло, що потім виникають проблеми. Особливо, якщо така людина воювала, наприклад, в підрозділі «Айдар». Таким чином люди потрапляють ще й у трудове рабство. Національна поліція навіть визнала близько 200 таких українців потерпілими від торгівлі людьми».
Добавить комментарий