Денис Казанський: Суд виправдав колишнього мера-сепаратиста Стаханова

Денис Казанський: Суд виправдав колишнього мера-сепаратиста Стаханова Суд виправдав екс-мера Стаханова Юрія Борисова, заарештованого в 2014 році за звинуваченням у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.
Про таке повідомив журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в Facebook: «Незважаючи на наявні докази, документи та відео – скатали черговий договірняк. Борисов був одним з трьох мерів, заарештованих за сепаратизм. На даний момент під вартою залишаються тільки Неля Штепа зі Слов’янська і Володимир Слєпцов з Дзержинська (Торецька). Решта мерів, які проводили референдум, взагалі не мають проблем із законом і продовжують займати свої посади. Виходить, що антиконституційний референдум провели, тисячі людей загинули, але ніхто не винен».
Нагадуємо: затриманого мера міста Стаханів Юрія Борисова звинувачують у зазіханні на територіальну цілісність і недоторканність України. Правоохоронці встановили, що мер Стаханова співпрацював з представниками колишньої влади, а також деякими діючими депутатами від «ПР». За їхньої підтримки Борисов організував і забезпечив проведення в Стаханові незаконного референдуму 11 травня щодо відокремлення Луганської області від України.
Добавить комментарий